HANES

BUCHER CityCat V20

BUCHER Municipal predstavuje novú vlajkovú loď v kategórii zametačov s objemom zásobníka 2 m³. Úplne nová generácia CityCat V20 je teraz dostupná v štyroch modeloch, v dvoch hmotnostných kategóriách, vždy s dieselovým alebo plne elektrickým pohonom.Špičková komunálna technika pre mestá, priemyselné objekty a dopravné komunikácie

Spoločnosť HANES s.r.o. sa od roku 1991 špecializuje na predaj a servis komunálnej techniky a špeciálnych strojov popredných svetových značiek. Výsledkom poctivého prístupu, profesnej odbornosti a technického zázemia je nie len viac ako 20 ročná história, ale aj stovky spokojných zákazníkov a dôvera renomovaných výrobcov komunálnej techniky, ktorých výhradne zastupujeme na slovenskom a českom trhu.


Sme výhradným zástupcom alebo distributérom pro SR a ČR pre komunálnu techniku a špeciálne stroje značiek:


BUCHER Schörling, RosRoca, GILETTA, AEBI, Beam, Zaugg, TERBERG, Hilton.

Prečo my?

Bezplatné poradenstvo

Neviete, ako si z bohatej ponuky komunálnej techniky vybrať ten správný stroj? Radi vám poradíme. Chcete se presvedčiť, že ste si správne vybrali? Pre vážnych záujemcov zaistíme aj návštevu vo výrobnom závode, nech na vlastné oči vidíte, ako stroje vznikajú.

Nákup na splátky

Nemáte dostatok voľných financií na kúpu komunálnej techniky? Zaistíme pre Vás financovanie formou leasingu alebo úveru. Buď vo Vami vybranej finančnej inštitúcii alebo pre Vás bezplatne pripravíme porovnanie viacerých ponúk. Vďaka dlhodobému partnerstvu vieme vyjednať výhodné podmienky.

Servis

Prevádzkujeme vlastné servisné stredisko s moderným zázemím spĺňajúcim najvyššie technologické štandardy. Poskytujeme mobilný servis, asistenčné služby vrátane nonstop podpory. Zaoberáme sa autorizovaným záručným a pozáručným servisom, generálnymi opravami a predajom originálnych náhradných dielov pre komunálnu techniku a špeciálne stroje.

Dokonalá starostlivosť

Postaráme sa nie len o technickú údržbu a servis Vášho komunálneho stroja. Zdarma vám poradíme v oblasti poistenia komunálnej techniky. Stal sa Váš stroj účastníkom dopravnej nehody? Poistnú udalosť za Vás nie len vyriešime, ale na prechodné obdobie sa pre Vás pokúsime zaistiť aj náhradný stroj.

Certifikácia ISO

Spoločnosť HANES s.r.o. je držiteľom certifikátu systému managementu akosti (QMS) podľa ČSN EN ISO 9001:2009, certifikátu systému environmentálneho managementu (EMS) podľa ČSN EN ISO 14001:2005 na nákup, predaj, prenájom, servis a montáž komunálnej techniky a špeciálnych strojov a certifikátu ČSN EN ISO 3834-2:2006 pre systém managementu kvality v procesoch zvárania.


Chcete u nás pracovať?


Spoločnosť HANES hľadá šikovných a spoľahlivých zamestnancov, či  už sa jedná o servisných technikov, obchodných zástupcov, manažérov alebo administratívnych pracovníkov. Pokiaľ Vás naša spoločnosť zaujala, pošlite nám Váš životopis a motivačný list na info@hanes-slovakia.sk. Ak nás Váš profil a skúsenosti oslovia, radi Vás pozveme k osobnému pohovoru. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že odoslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.


Využíváme cookies k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google a Seznam. Zásadách ochrany soukromí

Povolit všeZakázat všePodrobné nastavení