HANES

BUCHER CityCat V20

BUCHER Municipal predstavuje novú vlajkovú loď v kategórii zametačov s objemom zásobníka 2 m³. Úplne nová generácia CityCat V20 je teraz dostupná v štyroch modeloch, v dvoch hmotnostných kategóriách, vždy s dieselovým alebo plne elektrickým pohonom.Na slovenský a český trh dodávame špičkovú zahraničnú komunálnu techniku

Sme hrdý, že môžeme na slovenský a český trh dodávať špičkové produkty. Spoločnosť HANES Slovakia,s.r.o. je výhradným zástupcom pre SR a ČR pre komunálnu techniku a špeciálne stroje popredných svetových výrobcov:


  • Zametacie stroje a nadstavby BUCHER Schörling
  • Posýpacie nadstavby, radlice a pluhy GILETTA
  • Vozidlá na zvoz tuhého komunálneho odpadu Ros Roca
  • Vyklápače zberných nádob TERBERG
  • Nosiče nákladu a náradia AEBI modelové rady MT

Taktiež dodávame špeciálne zametacie umývacie nadstavby Beam pre industriálne a letištné využitie, dvojcestné a koľajové vozidlá od firmy Hilton Kommunal, letiskové zametacie/odfukovacie špeciále a snehové frézy švajčiarskej firmy ZAUGG.


Dodávatelia vo výhradnom zastúpení HANES Slovakia, s.r.o. (kliknutím na logo prejdete na stránky dodávateľa)Dodávatelia špeciálnej techniky (kliknutím na logo prejdete na stránky dodávateľa)
Využíváme cookies k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google a Seznam. Zásadách ochrany soukromí

Povolit všeZakázat všePodrobné nastavení