HANES

BUCHER CityCat V20

BUCHER Municipal predstavuje novú vlajkovú loď v kategórii zametačov s objemom zásobníka 2 m³. Úplne nová generácia CityCat V20 je teraz dostupná v štyroch modeloch, v dvoch hmotnostných kategóriách, vždy s dieselovým alebo plne elektrickým pohonom.Profesionálne jednanie, osobitý prístup a príjemná atmosféra

Spoločnosť HANES s.r.o. prevádzkuje vlastné servisné strediská s moderným zázemím spĺňajúcim najvyššie technologické štandardy. Poskytujeme mobilný servis, asistenčné službu vrátane nonstop podpory. Zaoberáme sa nie len autorizovaným záručným a pozáručným servisom, ale aj generálnymi opravami a predajom originálnych náhradných dielov pre komunálnu techniku a špeciálne stroje značiek:


BUCHER Schörling, RosRoca, GILETTA, AEBI, Beam, Zaugg, TERBERG, Hilton.


Tým servisných technikov

Ani tá najkvalitnejšia technika sa čas od času nezaobíde bez správnej starostlivosti. Tým servisných technikov HANES je pripravený postarať sa, aby komunálna technika slúžila čo najdlhšie k Vašej plnej spokojnosti. Naši technici sú vyškolený priamo u výrobcov komunálnej techniky a spĺňajú vysoké nároky na profesnú odbornosť.

Servis priamo u Vás

V prípade pravidelných servisných prehliadok alebo menej komplikovaných porúch nemusíte riešiť prevoz komunálnej techniky do nášho servisu. Servisný zásah vykonáme priamo u Vás. Disponujeme početnou flotilou servisných vozidiel a pokrývame celé územie Slovenskej a Českej republiky.

Riešenie poistných udalostí

Zdarma Vám poradíme v oblasti havarijného i strojného poistenia komunálnej techniky. Stal se Váš stroj účastníkom dopravnej nehody? Poistnú udalosť za Vás nie len vyriešime, ale na prechodné obdobie sa pre Vás pokúsime zaistiť aj náhradný stroj.

Zapožičanie náhradného stroje

Ako budete pracovať, keď bude Váš stroj v servise? Ak si bude oprava komunálnej techniky vyžadovať dlhší čas, sme vo väčšine prípadov pripravený Vám zapožičať náhradný stroj so zodpovedajúcimi parametrami.

Nonstop asistencia

Či sa Váš stroj pokazí cez deň alebo v noci, nenecháme Vás v šachu. Pre nahlásenie technickej závady je Vám k dispozícii nonstop servisná linka, ktorá je v prevádzke po celý rok, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Ekologická likvidácia zdarma

Servisné stredisko HANES nespoplatňuje ekologickú likvidáciu použitých náhradných dielov a prevádzkových kvapalín. U nás sa nemusíte rozhodovať medzi peniazmi a ohľaduplnosťou k životnému prostrediu.